Moje konto Moje konto
Koszyk jest pusty

 3[23].jpg

  2a[3].jpg

 1[23].jpg

Opinie

 • Piękne, wygodne krzesło z miękkim w dotyku materiałem. Polecam!

  Kamila, 2024-06-05 08:38

 • Piękne lustro, dobry kontakt ze sklepem i szybka wysyłka. Wszystko ok

  Dominika, 2024-05-20 08:16

 • Piękna donica,bardzo dobre wykonanie,szybka dostawa,polecam

  Barbara, 2024-04-26 01:43

 • Piękna donica zgodna ze zejściem na stronie, bardzo dobrze zabezpieczona. Napewno będę robić zakupy w tym sklepie.

  Valery Michalczyk, 2024-03-10 14:32

 • Krzesła przesliczne dokładnie zapakowane

  Zofia, 2024-03-06 21:19

Masz pytania?

info@artdecodesign.pl

tel. 607 497 777

Czynne Pn-Pt

8:00-16:00

 

Mieszkanie z przytulną sypialnią z toaletką

Tworzenie koncepcji na to wnętrze było dla nas samą przyjemnością. Celem naszym było zaprojektowanie przestrzeni jak najbardziej nowoczesnej i stylowej z wykorzystaniem aktualnych trendów, nie tylko w doborze materiałów ale także w funkcjonalności. Chcąc uczynić wnętrze przytulnym, a jednocześnie nowoczesnym, na całej powierzchni z wyjątkiem części kuchennej zastosowaliśmy deskę podłogową w ciepłej tonacji drewna. W strefie dziennej, jaką jest kuchnia oraz salon, wyodrębniliśmy je, stosując w salonie już wspomnianą deskę podłogową, natomiast w części kuchennej i części wejścia – gres imitujący marmur.

Kuchnia urządzona w bieli, daję poczucie ładu i czystości. Natomiast salon to przeciwieństwo kontrastujące z przestrzenią kuchenną i wejścia. W salonie na ścianie TV zastosowaliśmy beton architektoniczny. Daje poczucie surowości, jednak skomponowany z drewnianą podłogą idealnie współgra tworząc harmonię. Oświetlenie jest proste, ale stanowi akcent kolorystyczny dla białego sufitu.

W dalszej części apartamentu mamy dużą sypialnię, którą na prośbę klientki wykonaliśmy w dwóch wariantach bliskim jej sercu. W wersji pierwszej, dominuje granat połączony z szarością. Pokój jest urządzony nowocześnie i z klasą. Drzwi do pokoju są licowane ze ścianą, co daję to ładny wygląd wnętrza. By powiększyć optymalnie pomieszczenie szafę zaprojektowaliśmy z frontami o powierzchniach odbijających. Ścianę z telewizorem podświetla taśma LED zamontowana w suficie podwieszonym.

Obok pikowanego łóżka znalazło się jeszcze miejsce na toaletkę z dużym lustrem tuż przy oknie. Życie kobiety w tym wnętrzu stanie się o wiele prostsze, dzięki naturalnemu światłu, które nie zrobi nam „placka na twarzy”. Natomiast wieczorami oświetlenie dadzą zamontowane proste i o ciekawym kształcie zwisy, które przykuwają uwagę. W drugiej opcji wystroju sypialni panuje cieplejszy klimat, a to wszystko przez użycie desek drewnianych na tuż za łóżkiem. Na ścianie TV zamiast paneli zastosowaliśmy tapetę z ponadczasowym wzorem geometrycznym.

Łazienka jako nieodłączny element, łączy się stylowo z resztą apartamentu. Wykorzystane zostały deski w połączeniu z heksagonalnymi płytkami w odcieniach szarości. Geometryczne, proste kształty jak najbardziej na tak!

Ciepły klimat osiągnięty po przez drewniane elementy, powiększenie przestrzeni dzięki znacznemu lustru na ścianie obok umywalki oraz dynamiczność uzyskana dzięki płytkom heksagonalnym. To wszystko sprawia, że cały apartament prezentuje się nowocześnie i oryginalnie. Nie jeden by chciał tu zamieszkać.

mieszkanie_z_przytulna_sypialnia_z_toaletka.png